Bieg z przeszkodami

bieg z przeszkodami runmasters

Bieg z przeszkodami jest znakomitym urozmaiceniem dla wszystkich osób, które uwielbiają wysiłek fizyczny, a także bieg w wyjątkowej atmosferze oraz w malowniczym plenerze. Nieustannie od lat, ta dyscyplina sportowa cieszy się coraz większym uznaniem oraz coraz większą popularnością, zarówno wśród uczestników, jak i w mediach.

Bieg z przeszkodami to swoista próba charakteru oraz kondycji dla wszystkich uczestników. To dodatkowo miejsce, gdzie spotykają się ludzie pełni pasji, zdolni do pokonywania swoich barier. Na trasie biegu zawodnicy rywalizują między sobą, ale przede wszystkim wspólnie starają się pokonać dystans. W razie jakichkolwiek trudności z kolejną przeszkodą, z pewnością znajdzie się grupa miłych uczestników, chętna służyć pomocą.

Obecnie biegi z przeszkodami są czymś więcej niż tylko wydarzeniem sportowym. To swoista forma festiwalu, w której może uczestniczyć cała rodzina. Run Masters oprócz malowniczej trasy i niebanalnych przeszkód przygotował także strefę Relaks, strefę KIDS oraz Food Trucka.

Teraz każdy z przyjemnością może wziąć udział w biegu aktywnie, bądź też jako obserwator. Obecność na tym wydarzeniu sprawia olbrzymią przyjemność, jest też możliwością poznania niebanalnych ludzi i nawiązania nowych kontaktów. Biegi z przeszkodami od lat inspirują uczestników, by żyć bardziej aktywnie oraz by nieustannie zmagać się z przeszkodami, nie tylko tymi realnie występującymi na trasie, ale także tymi, jakie spotkają ich w codziennym życiu.

 

Bieg z przeszkodami – Runmasters

Organizacja RunMasters doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że tylko najwyższej klasy przeszkody będą w stanie zadowolić uczestników. Olbrzymie ilości zużytej stali, drewna oraz innych materiałów do ich konstrukcji pozwoliły uzyskać niesamowity efekt. Na trasie spotkasz takie przeszkody jak helisa, kiwaczek, małpi gaj, piana, chomik OSF, fjord drop, ewakuacja, chomik, ściana do podbiegu, piana, ruchome piaski, małpi gaj, koła.

Choć bieg survivalowy jest sporym wysiłkiem i wymaga od uczestników wielotygodniowych przygotowań, to także nowicjusze znajdą tutaj coś ciekawego. Cztery kategorie biegów dostosowane są do poszczególnych potrzeb uczestników. Kategoria Open jest wspaniałym pomysłem na to, aby rozpocząć swoją przygodę z biegami z przeszkodami. Choć trasa zawiera utrudnienia, to są one jednak prostsze do pokonania, a dystans jest krótszy. To rozwiązanie dla par, grupek znajomych oraz początkujących napaleńców. Trasa KIDS skierowana jest do najmłodszych. Krótki dystans oraz dopasowane do możliwości najmłodszych przeszkody pozwolą spędzić czas aktywnie i bardzo przyjemnie. Kategoria SEMI-PRO to kolejny krok na ścieżce sportowej kariery – trasa jest bardziej wymagająca i posiada więcej przeszkód. Trasa MASTERS to prawdziwe wyzwanie dla najbardziej oddanych uczestników. Jest wymagająca i stosunkowo trudna do przebycia. Każdy, kto ukończy bieg, zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem Mastersa.

Pin It on Pinterest

Podziel się