PAKIET ZIELONY
BIEG KIDS

Dystans 0,8 km / Przeszkód 15 / KinderBueno 1

Lista przeszkód

Pakiet zielony
Bieg KIDS

Lista przeszkód w trakcie budowy.
Przepraszamy

Bieg dla dzieci, które rozpiera energia!
Spędźcie dzień razem na pokonywaniu swoich słabości, asyście i dopingu.
Przeszkody dostosowane do kondycji i wytrzymałości dzieci.

Kluczowe umiejętności:

  • chęc do dobrej zabawy
  • współpraca w grupie
  • chęć pomocy swoim rówieśnikom

Pakiet startowy zawiera:

  • koszulkę,
  • medal,
  • gadżety


Kup Bilet!

W przygotowaniu.

Dla kogo trasa KIDS?

Rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które rozpiera energia. Dla najwytrwalszych, którzy pokonali dystans 0,8 km, a także dali sobie radę z piętnastoma przeszkodami, czeka właściwa nagroda – Kinder Bueno na mecie.

Dystans oraz przeszkody są dokładnie przystosowane do wytrzymałości oraz zdolności dzieci. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby dołączyć do społeczności ekstremalnych biegaczy. Bieg z przeszkodami KIDS pozwoli już od najmłodszych lat wpajać uczestnikom istotne wartości, jakimi są zamiłowanie do wysiłku fizycznego oraz pracy nad własnym charakterem.

Zróżnicowane poziomy trudności pozwalają ukończyć bieg dzieciom w różnym wieku i z różnymi predyspozycjami, aby skutecznie przełamywać kolejne bariery.

W pakiecie biegu jest polisa ubezpieczeniowa. Dzieci tak samo jak dorośli uwielbiają rywalizację. Aby dodatkowo zmotywować najmłodszych biegaczy survivalowych organizator przewidział nagrody rzeczowe dla pierwszych 200 osób.

Ten bieg z przeszkodami to ukłon w stronę rodziny pasjonujących się biegami ocr. Podczas kiedy rodzice przełamują swoje bariery w innych kategoriach, najmłodsi mogą wziąć z nich przykład i zmierzyć się z własnym dystansem i przeszkodami w otoczeniu rówieśników.

Dostępne Biegi

23 czerwca 2018

pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pin It on Pinterest

Podziel się