PAKIET CZERWONY
BIEG SEMI-PRO

Dystans: 6 km / Przeszkód: 30 / Spalone burgery: 2

Lista przeszkód

Pakiet czerwony
Bieg SEMI-PRO

 1. OSF
 2. Klatka sceniczna
 3. MIlkiway
 4. Góra dantego
 5. Deskorolka
 6. Fjord
 7. Trawers
 8. Ściana prosta
 9. Chomik
 10. Płotek
 11. Cage kiwaczek
 12. Małpi gaj
 13. Przeszkoda logiczna
 14. Rzut do celu
 15. Ściana niska
 16. Newton
 17. Zegar
 18. Płoty
 19. Równoważnia
 20. Woda
 21. Deska na łaćcuchu
 22. Przeszkoda logiczna
 23. Ciągnięcie belki
 24. Wielokrążek
 25. Rowy i sluzy
 26. Płotek
 27. Przeszkoda błotna
 28. Czołganie
 29. Ściana
 30. Niespodzianka

Bieg dla osób regularnie trenujących na siłowni i regularnie biegających. Jeśli na Poziomie OPEN osiągasz już niezłe wyniki, to Twój kolejny krok.

Kluczowe umiejętności:

 • wytrzymałość biegowa

 • wytrzymałość siłowa

 • ogólna sprawność fizyczna

Pakiet startowy zawiera:

 • koszulkę
 • medal
 • gadżety

Zapisz się!Dla kogo trasa SEMI-PRO?

Fascynujący bieg z przeszkodami na odcinku 6 km. Przeszkody są bardziej wymagające, niż w przypadku w kategorii Open, dlatego w tym przypadku wymagana jest już pewna sprawność fizyczna. Bieg OCR SEMI-PRO to, oprócz rywalizacji, także gwarancja wspaniale spędzonego czasu w otoczeniu ludzi takich jak Ty, czyli lubiących aktywne formy spędzania czasu, wycieczki piesze oraz rowerowe, dbających o swoją formę.

To kolejny stopień na drabinie do kategorii Masters. Jeżeli ukończyłeś bieg z przeszkodami Open, z pewnością przyjemność sprawi Ci to kolejne wyzwanie. To gratka dla wszystkich miłośników sportu oraz miłośników biegów, którzy poradzą sobie z pokonaniem 10 km nieustannego biegu.

Trasa SEMI-PRO jest doskonałym miejscem do poznawania nowych ludzi, nieustannie pragnących przekraczać swoje granice – zupełnie tak jak Ty. To przede wszystkim forma rozrywki dla osób aktywnych, pełnych energii oraz pozytywnie nastawionych do życia, którzy będą wspólnie wspierać się na trasie.

Na dystansie 6 km na uczestników czeka 30 przeszkód, które sprawdzą ich wytrzymałość biegową, siłową oraz fizyczną. Jeśli kategoria Open nie sprawia Ci już większych problemów, to warto pójść o krok dalej. Baw się na całego, poznawaj nowych ludzi oraz spal kalorie równe liczbie kalorii w trzech burgerach.

Dostępne Biegi

23 czerwca 2018

pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pin It on Pinterest

Podziel się