Kochasz bieganie, ale pokonywanie kolejnych kilometrów staje się dla Ciebie nudne? Mimo urozmaiceń i zmian tras czujesz, że to dla Ciebie za mało? Spróbuj swoich sił w zupełnie nietypowym wyzwaniu – biegach z przeszkodami!

 

Ekstremalne wyzwanie

 

Każdy bieg przez przeszkody to ogromne wyzwanie. I nie chodzi tu o zwykłe przeskakiwanie płotków, a o pokonywanie naprawdę trudnych przeszkód. Pokonując je możesz się poczuć jak prawdziwy komandos. Takie biegi nigdy Ci się nie znudzą, ponieważ różnią się stopniem trudności, rodzajami przeszkód i długością trasy. Organizatorzy biegów z przeszkodami robią wszystko, by każdy bieg był niesamowitym przeżyciem i potrafił zaskoczyć nawet doświadczonych biegaczy. Największą zaletą biegów survivalowych jest ich urozmaicona formuła.

 

Przeszkody

 

Co więc czekać Cię może na trasie biegów z przeszkodami? Błoto, ściany do przeskoczenia, liny, pajęczyny, płotki, równoważnie, przeszkody z wodą, druty kolczaste, piach, naturalne przeszkody terenowe i dziesiątki innych. Bieg to dopiero początek. Będziesz musiał skakać, czołgać się, wspinać, podciągać. Tak ciężkie przeszkody będą wymagać od Ciebie nie tylko doskonałej kondycji, ale też siły wszystkich partii mięśni, wytrwałości, koordynacji ruchowej, równowagi, a nawet koncentracji. Za to ich pokonanie da Ci mnóstwo satysfakcji.

 

Emocje i adrenalina

 

Uczestnicząc w wyścigu prawdziwą satysfakcję poczujesz dopiero na mecie. Startując w biegu z przeszkodami mnóstwo adrenaliny i satysfakcji dostarczy Ci pokonanie każdej przeszkody. A jest ich na każdej trasie mnóstwo! Im bardziej spektakularna przeszkoda tym większą przyjemność będziesz miał z jej pokonania! Uczestnicząc w biegu z przeszkodami sprawdzisz nie tylko swoją sprawność, ale też siłę charakteru.

 

Samodzielnie lub z drużyną

 

Bieg z przeszkodami możesz pokonywać solo, ale możesz też wystartować razem ze swoją ekipą. Pokonując przeszkody samodzielnie odczujesz niezwykłą dumę. Start z przyjaciółmi i wzajemna pomoc przy pokonywaniu kolejnych trudności z pewnością wzmocni waszą więź. Możecie zacząć od krótszych tras i sprawdzić na co Was stać. Wśród wielu biegów z przeszkodami organizowanymi w Polsce możesz znaleźć taki wariant, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

 

Kara treningowa

 

A co jeśli jakaś przeszkoda będzie dla Ciebie nie do pokonania? Wystarczy, że zrobisz ustaloną wcześniej karę treningową i możesz biec dalej i pokonywać kolejne przeszkody na swojej trasie. Tu nie chodzi o bicie rekordów szybkości, a o pokonywanie własnych słabości i o dobrą zabawę. Pokonanie całej trasy da Ci niesamowitą radość, ale także poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Zapisz się na bieg Runmasters:

https://www.runmasters.pl/bilety/

Pin It on Pinterest